Zoznam príspevkov

Nábor nových členov - detí v Dubnici nad Váhom
Posted by

Od septembra začína prebiehať nábor nových členov v Dubnici. Ak chceš urobiť pre svoje dieťa to najlepšie tak zapíš ho k nám cez Centrum voľného času. Dátum zapísu je do 15.09.2023. Tréningy začínajú od 4.októbra 2023.

Nábor nových členov - detí v Trenčíne
Posted by

Od septembra začína prebiehať nábor naších najmenších členov. Ak chceš urobiť pre svoje dieťa to najlepšie tak zapíš ho k nám cez Centrum voľného času. Dátum zapísu je do 15.09.2023 ul Východna 9.

Nábor nových členov - mládež, dospelí
Posted by

Po prádzninách a dovolenkách nám začína nová sezóna. Otvárame naše brány od 04.09.2023. Začiatok tréningu bude 19:30. Tak neváhaj a prídi sa niečo nové naučiť a tak posilniť svoju osobnosť. Neváhaj a pridaj sa k nám.

Letná škola pod vedením Dušana Dreisiga 6.Dan Aikikai a Zdenka Reghuliho 6.Dan Aikikai
Posted by

Týždeň po Martinovej letnej škole sa konala letná škola pod vedením prezidenta technickej komisie Dušana Dreisiga a Zdenka Reguliho. Tréningy sa viedli vo veľmi priateľskom duchu a napriek veľkému teplu sme dobre zacvičili. Súčasťou tejto letnej školy boli aj skúšky na majstrovské stupne Dan Aikikai. Akokoľvek tento rok klub HAD nemal žiadne zastúpenie, tak skúšky boli zaujímavé pretože bolo zastúenie na všetky technické stupne od 1.-4.Dan. Všetkým úspešným kandidátom gratulujeme, ktorí a prajeme veľa úspechov do ďalšich rokov cvičenia.

Odovzdanie diplomu Ľubomírovi Pénzešovi 3.Dan Aikikai
Posted by

V sobotu bol odovzdaný oficiálne diplom nášmu trénerovi 3.Dan Aikikai Ľubomírovi Pénzešovi. Sme veľmi hrdý a patrímu veľká gratulácia.

Letná škola pod vedením Martina Mlynára 6.Dan Aikikai
Posted by

Od 14.Augusta začala Letná škola pod vedením Martina Mlynára prezidenta SSPA 6.Dan Aikikai. Náš klub samozrejme tam nesmel chýbať. Tréningy síce sme stíhali kvôli pracovným povinostiam len poobedné ale o to sme cvičili s väčším nasadením a dobre sme si to užili. Však posúdte sami :D

Prádzninové tréningy
Posted by

Od 1. jula tu mame pradzniny a tak všetkým naším Aikidoka prajeme krásne prádzniny a vidíme sa až v septembri. Ale v prípade, že radi cvičíte a nechcete čakať do septembra, tak tu máte možnosť. Tréningy budú prebiehať v ODE - možnosť cvičenia pondelok, utorok, streda od 17:00 - 19:00. Tréningy sa plánujú po dohode s Tomášom tel.0904178987, tak aby tam boli min. 2-ja plus tréner. Tešíme sa, že si skvelo zacvičíme a užijeme si to.

3.ročník Deň otvorených dverí bojových umeni
Posted by

3.rocnik Den otvorenych dveri bojovych umeni je úspešne za nami. Veľmi sme si to užili vďaka podpore Mest Trenčín a skvelých učiteľov menovite: Vladimír Lendvaz za #mma, Tomáš Švec 5.Dan za #aikido #aikikai, Braňo Zubričaňák 6.Dan za #karate, Martin Kováčik 1.Dan za #jujitsu a Gabriel Briškár za #taekwondo. Všetci vytvorili skvelú atmosfériu a doniesli kopec pozitívnej energie. Tešíme sa na ďalšie pokračovanie.

Aikido detský seminár
Posted by

Na oslavu deň detí sme urobili detský seminár, ktorý viedol Tomáš Švec 5.Dan Aikikai a Ľubomír Pénzeš 3.Dan Aikikai. Tento rok to bolo trošku odlišné lebo seminár sa uskutočnil na podujatí 3FEST, ktorý organizoval mesto Dubbnica n. Váhom. Okrem nových poznaktov, ktoré sa mohli naučiť naši Aikidáci a v rámci prestávok sa mohli zabaviť na veľa atrakciách, ktorý ponúkal festival, nehovoriac, že cukrovú vatu mali spolu darčekom ako bonus. Počas dňa si mohli účastníci 3FESTu vyskúšať Aikido spolu s nami, plus uvidieť ukážky klubu Honkadori Aikido Dojo, kde boli urobené ukážky detí, dospelých, zbraní, ale obrana proti viacerým útočníkom. Na záver celého dňa sa konali skúšky na technické stupne kyu, kde všetci kandidáti boli úspešný, čož im gratulujeme a prajeme úspechy v ďalšom cvičení.

Aikido seminar so Stephnaom Goffinom 6.Dan v Trenčíne
Posted by

20.-21. Máj sa uskutočnil seminár v Trenčíne pod vedením Stephana Goffina 6.Dan Aikikai, ktorý je dlhoročným žiakom shinana Christiana Tissiera 8.Dan Aikikai. Seminár sa viedol v phodovom tempe a Stephan ukazal svoje vnimanie Aikido v sobotu bez zbrani a v nedeľu ukázal kombináciu zbraní ken tai jo (meč versus palica) a tiež techniky na tachi dori(obrana proti meču). Seminár navštívili ľudia nielen z celého Slovenska, ale aj zo zahraničia a tak vytvorili skvelú atmosféru na cvičenie.

Aikido seminar s Martinom Mlynárom 6.Dan v Trenčíne
Posted by

1. Apríla sa uskutočnil seminár v Trenčíne pod vedením prezidenta SSPA Martina Mlynára 6.Dan Aikikai. Na seminári boli aj skúšky na kyu, kde Monika získala 1.kyu a Oliver 3.kyu. Srdečná gratulácia. Zároveň bol Tomášovi odovzdaný diplom 5.DAn Aikikai.

Seminár: Gaston Nicolessi 6.Dan Aikikai
Posted by

V Povazskej Bystrici sa konal seminár pod vedenim Gastona Nicolessi 6.Dan Aikikai, čo je priamym žiakom nášho shihana Franck Noela 7.Dan Aikikai. Prišlo kopec aikidoka z celého SR ale aj zahraničia. Samozrejme ani klub Honkadori tam nesmel chýbať. Cvičenie sme si poriadne užili a tešíme sa na ďalší spoločný seminár.

Tomášovi Švecovi bol udelený 5.Dan Aikikai
Posted by

Na slávnosti KAGAMIBIRAKI 2023 v Japonsku bol slávnostne udelený technický stupeň 5.Dan Aikikai.

Ľuobmír Pénzeš získal 3.Dan Aikikai
Posted by

Na zimnej škole v Žiline sa konali skúšky na Aikikai, kde náš tréner Ľuobmír získal 3.Dan Aikikai, velka gratulacia. Zároveň si prevzali diplomy 1.Dan Aikikai Tomáš Hulmík a Mário Tlapák.

PRIPRAVUJEME...
20. výročie klubu HAD

20. výročie klubu HAD

Seminár Aikido TOMÁŠ ŠVEC 5.DAN AIKIKAI

V rámci seminára sa budú konať skúšky technickej vyspelosti na kyu a to ako pre dospelých, tak aj pre deti

3.Ročník Deň otvorených dverí bojových umení

Takže čaká nás víkend bojových umení pod vedením inštruktorov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s trénovaním. Celá akcia sa opäť koná vďaka mestu Trenčín.

Deň detí - detský seminár

Každoročný deň detí, kde zacvičíme, zabavíme sa a aj skúšky sa budú robiť.

Seminár Aikido Stephane Goffin 6.Dan Aikikai

Po prvykrát na SR bude žiak Christiana Tissier - Stephane Goffin 6.Dan Aikikai. V Stéphane Goffin vyučuje nepretržite a vedie semináre aikido v mnohých krajinách. Je tiež technickým riaditeľom aikido klubov v mnohých rôznych krajinách.